Ekokůže Diva Espresso, potahová látka vodoodpudivá, metráž
Ekokůže Diva je podobná látka jako Semiš a Alcantara. Dodatečně potaženo vodoodpudivou vrstvou
Rychlá expedice
odesíláme do 24 hodin.
Přátelská podpora
rozumíme šití i zákazníkům
Skvělé ceny
kvalita za rozumnou cenu
Exkluzivní vzory
látky nenajdete nikde jinde
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ekokůže DIVA |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 8595721056815 |
| Barva: | vícebarevná |
| Certifikát: | OEKO-TEX® Standard 100 |
| Druh materiálu: | Eko Kůže |
| Gramáž: | 500 g/m2 |
| Kód: | DIVA-108 |
| Podklad: | Textura |
| Použití: | čalounění nábytku, design interiéru |
| Složení materiálu: | Polyester 100% |
| Šířka: | 140 cm |
| Typ: | Čalounění a nábytek |
| Vzor: | Jednobarevná |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář






.png)