Nepromokavá vodu odpuzující látka, Oxford, šíře 150 cm, Pixel
Vodu odpuzující látky Oxford PIXEL
Rychlá expedice
odesíláme do 24 hodin.
Přátelská podpora
rozumíme šití i zákazníkům
Skvělé ceny
kvalita za rozumnou cenu
Exkluzivní vzory
látky nenajdete nikde jinde
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nepromokavé látky metráž |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 5 kg |
| EAN: | 8595721051360 |
| Certifikát: | OEKO-TEX® Standard 100 |
| Druh materiálu: | Polyester |
| Gramáž: | 200 g/m2 |
| Kód: | OXFORDPRINT01 |
| Podklad: | Bez dokončení |
| Použití: | pro výrobu batohů, reklamních tašek a chráničů, outdoorových a profesních oděvů, slunečníků, markýz, potahů na kočárky, cestovní |
| Složení materiálu: | Polyester 100% |
| Šířka: | 150 cm |
| Typ: | Čalounění a nábytek |
| Vzor: | Moro |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.





.png)